Ledning

Vid frågor om pågående arbeten eller verksamheten kan ni ta kontakt med någon av oss direkt.

ledning


Företagsledning

Michael Jackson | VD
mike@abynsbygg.se


Stab

Samuel Lundmark | Ekonomiansvarig
samuel@abynsbygg.se

Lars Brännström | Entreprenad kalkyl
lars@abynsbygg.se


Produktionsledning Burträsk och Robertsfors

Fredrik Hermansson Platschef 
fredrik@abynsbygg.se


Produktionsledning Skellefteå

Fredrik Hermansson | Platschef 
fredrik@abynsbygg.se

Jon Höglund | Arbetsledare 
jon@abynsbygg.se


Produktionsledning Umeå

Ulf Forsberg | Projektchef 
ulf.forsberg@abynsbygg.se

Erik Jonsson | Platschef
erik@abynsbygg.se

 


Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen på vår webbplats. Om du fortsätter att använda den här webbplatsen accepterar du användandet av cookies. Läs mer om cookies.

Dina kakinställningar för denna webbplats är satt till "tillåt kakor" för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för kakor eller om du klickar "Acceptera" nedan så samtycker du till detta.

Stäng