Ledning

Vid frågor om pågående arbeten eller verksamheten kan ni ta kontakt med någon av oss direkt.

ledning


Företagsledning

Michael Jackson | VD
mike@abynsbygg.se

Katja Öhman | HR Strateg
katja@abynsbygg.se

Samuel Lundmark | Ekonomiansvarig
samuel@abynsbygg.se

Jonas Bergmark | Projektchef 
jonas@abynsbygg.se

Ulf Forsberg | Platschef 
ulf.forsberg@abynsbygg.se


Produktionsledning Burträsk och Robertsfors

Jonas Bergmark Projektchef 
jonas@abynsbygg.se


Produktionsledning Skellefteå

Jonas Bergmark Projektchef 
jonas@abynsbygg.se

Lars Brännström | Platschef 
lars@abynsbygg.se


Produktionsledning Umeå

Ulf Forsberg | Platschef 
ulf.forsberg@abynsbygg.se

Erik Jonsson | Platschef
erik@abynsbygg.se

 


Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen på vår webbplats. Om du fortsätter att använda den här webbplatsen accepterar du användandet av cookies. Läs mer om cookies.

Dina kakinställningar för denna webbplats är satt till "tillåt kakor" för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för kakor eller om du klickar "Acceptera" nedan så samtycker du till detta.

Stäng